Obóz herosów PBF/RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj Herosie na forum o tematyce PBF/RPG na podstawie serii ,,Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy'' autorstwa Rocka Riordana. :)
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Złamałem rękę, co dalej? (X)

Go down 
AutorWiadomość
Admin William
Admin
Admin William


Posty fabularne : 56
Dołączył : 13/11/2013


Energia:
Złamałem rękę, co dalej? (X) Left_bar_bleue1000/1000Złamałem rękę, co dalej? (X) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doświadczenie:
Złamałem rękę, co dalej? (X) Left_bar_bleue1000/1000Złamałem rękę, co dalej? (X) Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Złamałem rękę, co dalej? (X) Empty
PisanieTemat: Złamałem rękę, co dalej? (X)   Złamałem rękę, co dalej? (X) I_icon_minitimeSob Mar 15, 2014 11:27 am

Witam
Po nazwie tematu można się domyślić o co w tym będzie chodziło, ale pozwólcie, że przedstawię wam to. Wink
Zacznijmy może od tego, iż postać którą gramy, czyli my, zachciała sobie iść do lasu. Ta powiela swój czyn aż do wyczerpania sił i przeznaczenie kazało nam w tym momencie złamać nogę. Załóżmy, że została skręcona kostka. Oczywiście, jesteśmy herosami, więc raczej od razu użylibyśmy ambrozji, ale powiedzmy, iż takowej nie posiadamy a do centrum obozu jest daleko. Pewnie mówicie sobie ,,będę szedł dalej'', niestety tak to nie działa. Pierwsze co musielibyśmy, to opisać jak nasza postać robi prowizoryczny opatrunek, a następnie wlecze się do obozowiska, jeżeli ktoś będzie robił zlewkę na tak podstawowe czynności, to na pewno Bad Karma zwróci się przeciwko niemu.
Dobrze, krótki opis mamy za sobą, ale to nie wszystko. Zostają jeszcze konsekwencję skręconej kostki. U nas na forum jest to przedstawiony w taki sposób- nasza postać skręci kostkę, a MG pisze jaki jest to stopień (widać go pod awatarem) obrażeń.
Stopnie:

  1. Bardzo dobry- brak uszkodzeń
  2. Dobry- otarcia skóry, siniaki/stłuczenia, skaleczenia itp.;
  3. Średni- postać porusza się o -20% szybkości wolniej, zwichnięcie, lekkie pęknięcie ;kości;
  4. Słaby- postać porusza się o -40% szybkości wolniej, skręcenie stawu, złamanie kości;
  5. Krytyczny- postać porusza się o -80% szybkości wolniej, krwotoki wewnętrzne, uszkodzenie organów, poważne złamania, prawdopodobieństwo utraty przytomności;
  6. Śmiertelny- postać nie może się ruszać, krwotoki wewnętrzne, uszkodzenie organów, poważne złamania, postać potrzebuje natychmiastowej pomocy, nieprzytomny;

*Pamiętaj, że z uszkodzenia ciała, jak i choroby możesz uleczyć ambrozją i nektarem, które znajdziesz w sklepiku Hermesa(klik).
*W jakim stopniu jest nasza postać decyduje Administracja, zazwyczaj MG!
*Uszkodzenia, które są wymienione w stopniach, są tylko przykładami na których Administracja może bazować!

Uszkodzenia organów i czułych miejsc:
- Mózg - Uszkodzenie go, bądź powodowanie na nim rany ( nie przełamanie czaszki, raczej przebicie się przez nią ) powoduje śmierć ( natychmiastową );
- Serce - Jeżeli ''sinik'' ciała zostanie zraniony, dana osoba umiera powolną śmiercią (krwotok wewnętrzny);
- Wątroba, nerki - Rana na tych organach powoduje, powolną śmierć (tak samo jak w przypadku serca);
- Oczy - naruszenie spowoduje na krótki czas, lub długi ślepotę (- 100% percepcji do wzroku);
- Nos - Złamanie, odcięcie powoduje czasowy - 100 % percepcji do węchu.
- Achillesy - przez przecięcie nie można chodzić na nogach;
- Kostka - uszkodzenie powoduje -50% szybkości;
- Wszystkie obrażenia (prócz mózgu) można wyleczyć ambrozją;
Powrót do góry Go down
http://obozherosow.forump.net
 
Złamałem rękę, co dalej? (X)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Obóz herosów PBF/RPG :: Ogólne :: Biblioteka obozu-
Skocz do: